Autoskla - autosklo

Naše služby

Zajišťujeme veškeré opravy autoskel, od drobných prasklinek až po velké opravy a výměny. Provádíme výměny autoskel u osobních vozů, dodávek i kamionů. Na zboží i montáže poskytujeme záruční lhůtu a také dbáme na kvalitu skel - dodáváme skla od renomovaných výrobců, vždy označená logem. Opravy provádíme metodou Glass Repair. Jelikož máme dlouholeté zkušenosti v oboru autoskel, je naše práce kvalitní, rychlá a za velmi přijatelné ceny.

Oprava - výměna autoskla

Oprava či montáž nového autoskla trvá obvykle 2 – 4 hodiny, záleží na rozsahu poškození a použité technologii (lepení, montáž do gumy, scelování, zacelování odštípnutých vrstev, dotěsňování). Otevřeno máme každý pracovní den.

Proč si nechat vyměnit autosklo?

Dle nových pravidel může být za poškozené autosklo odebráno policistou 5 bodů a pokuta několik tisíc korun.

Výměna autoskel z povinného ručení

V případě poškození autoskla zaviněním cizí osoby je nutné na místě sepsat "Záznam o nehodě", jinak pojišťovna nemusí vzniklou škodu uhradit.

Pokud chcete předejít problémům s vymahatelností celé této záležitosti doporučujeme připojistit si čelní sklo k povinnému ručení. Cena se pohybuje od 500,- Kč ročně a výhodou je, že potom nepotřebujete znát viníka a pojišťovna bez problémů vše uhradí.


404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.


Apache/2.4.25 (Debian) Server at seoline.designarnema.cz Port 80